L2ARAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bun ce fel de server ai?

3 posters

Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty Bun ce fel de server ai?

Post  Lovless Mon 03 Dec 2007, 16:33

E custom /ai ceva special jewel/eventuri de genu spown rb?cumva un bufer de noobi cu bufe de lvl 1/ pisica sa schimbe clasa?gm shop pina la B?pt ca altfel este inca un server cu rate mici fara nimic specialsi peste 50 de playeri nu vei trece/care vor retail like se duc pe wrath dex

Lovless
Guest


Back to top Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty re

Post  L2Admin Mon 03 Dec 2007, 17:26

Dupa cum am mentionat este in beta deocamdata proaspat lansat de cateva ore, voi posta mai tarziu absolut toti parametrii serverului.
Prioritatea noastra acuma este sa terminam cu serverul siteului (intampinam niste probleme legate de php si mysql).
Vom da accese de Gm ca sa testam anumite lucruri si sa punem in aplicare ideile voastre (cum ar fi :wyvern/strider rent din orice oras...posibilitatea de a lua un IMPRUMUT ADENA/etc de la un npc, care sa depinda de itemele girate/lvl/etc).
L2Admin
L2Admin
Admin

Posts : 59
Join date : 2007-12-02
Location : Arad

https://l2arad.rpg-board.net

Back to top Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty Re: Bun ce fel de server ai?

Post  Lovless Mon 03 Dec 2007, 21:57

cu ce te pot ajuta?

Lovless
Guest


Back to top Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty cu ce puteti ajuta

Post  L2Admin Mon 03 Dec 2007, 22:42

Orice ajutor este bine venit, daca aveti cunostinte in mysql, php, java scripting, chiar si photoshop, 3dsmax,etc, si puteti ajuta cu ceva, si vreti sa faceti parte dintr-o echipa in dezvoltare, sunteti bine veniti.
L2Admin
L2Admin
Admin

Posts : 59
Join date : 2007-12-02
Location : Arad

https://l2arad.rpg-board.net

Back to top Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty photoshop

Post  Cosmin Thu 06 Dec 2007, 22:50

admin.. dak ai nevoie de ceva grafica in photoshop... as putea sa te ajut...

Cosmin
Guest


Back to top Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty Re: Bun ce fel de server ai?

Post  breaker Sun 09 Dec 2007, 21:55

eu stiu cu php adica stiu sa fac sites php..atata timp cat am un host ma ocup eu de site..am avut un srv al meu deci va pot ajuta cat de cat cu arme si armuri dynasty de ex sau cu alt tip de npc....(buffer,gatekeeper,gmshop)...si mysql stiu dar nu asa bine..html il folosesc de 2 ani deci...ca php cunosc foarte bine e107 care este foarte bun...need help?contact me at just_friends97@yahoo.com

breaker

Posts : 60
Join date : 2007-12-09

Back to top Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty ajutor

Post  Nevada Sat 15 Dec 2007, 20:14

eu am un document despre cum sa faci un srv de l2 Smile deci dak v-ar putea da cv idei sau v-ar ajuta cu ceva.... ma gasiti pe id d mess chocolata_cu_fistic si vi-l trimit Smile
Nevada
Nevada

Posts : 10
Join date : 2007-12-15

Back to top Go down

Bun ce fel de server  ai? Empty Re: Bun ce fel de server ai?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum