L2ARAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Multumesc

5 posters

Go down

Multumesc Empty Multumesc

Post  breaker Mon 17 Dec 2007, 20:13

Vreau sa multumesc tuturor playerilor care au fost alaturi de mine cat timp am fost player si gm..chiar daca cand am devenit gm multi din ei sau revoltat...acum nici eu nu meritam pe deplin acel gm...catre leo...vreau sati zic ca oricat cauti nu vei gasi un om perfect...pentru ca nici tu nu esti perfect...suntem oameni si mai gresim...acum totul sa terminat....a fost o buna colaborare...poate va fi si in continuare....nu pot sa stiu...totul depinde de tine....am primit ce am meritat....dar vad ca ai vazut doar ce am facut rau nu si ce am acut bine...adica fara suparare esti putin cam prea sever..daca nu am fi facut nimic pt srv nici unul din noi...acum nimeni nu te obliga sa faci nimic...te rog doar sa deschizi ochii pt ca altfel srv e pierdut...si inca un sfat de acum va incepe sa se umple asa ca mai bine incepi sa cauti un host mai performant pe care sa poti gazdui srv....mia parut bine sa fiu alaturi de voi ca gm chiar si pt putin timp..este o munca foarte grea care cere nervi de otel...pt ca si la 10 playeri on cel putin 5 iti dau pm...app leo ai rezolvat cu dynasty?daca vrei iti trimit un pack...

breaker

Posts : 60
Join date : 2007-12-09

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  darbular Mon 17 Dec 2007, 20:17

asa e braker nimeni nu e perfect imi pare rau dar asta e si eu am gresit nu pot sa zic de nu o fost o aventura placuta Smile acuma leo tu sti ce ai de facut Smile bfta in continuare

darbular

Posts : 29
Join date : 2007-12-11

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  Fun Mon 17 Dec 2007, 20:18

Multumesc distractiei si timpului pierdut cu voi, mi`a parut rau sa cunosc anumite persoane, dar mi`a parut bine sa cunosc anumite persoane, acuma n`aveti decat sa imi dati jail/ban si toate kkturile, i don't care, toti gm`ii au pierdut din cauza mea, eu le`am cerut adena, eu le`am cerut sa spawneze mobi... eu...
Fun
Fun

Posts : 44
Join date : 2007-12-13
Age : 34
Location : Constanta

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  darbular Mon 17 Dec 2007, 20:20

ma c0ssmin stai linistit nui din cauza ta ca si eu am ajutat primi playeri cu adena si iam luat in party sa le dau bufe ca nu aveau lvl Smile asa ca nu ai vina ta, dar e vina noastra ,ai GMIlor

darbular

Posts : 29
Join date : 2007-12-11

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  breaker Mon 17 Dec 2007, 20:22

toti impreuna neam facut vise mari despre niste packuri pe care leam gasit si vroiam sa le pun in aplicare in continuare...sper a vei gasi pe cineva mai bun ca noi care sa te multumeasca...app daca vrei te ajut pana se face dex live cu packuri pe care le voi posta pe forum..cum ar fi login screen,loading screen,iteme si glows...dar tu vei decide ce vei face...good bye like a gm and hello like a pleyer...

breaker

Posts : 60
Join date : 2007-12-09

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  L2Admin Mon 17 Dec 2007, 20:23

ma nustiu de ce ma simt ca la absolvirea clasei a 12-a Smile) .. cine a spus ca v-am dat ban, v-am sters doar charurile nu si conturile... ca nu mi se pare corect fata de ceilalti care joaca corect, puteti continua daca vreti , fara sa ne purtam pica pt ceea ce a fost, asta e , acum stiti ca tot ce misca pe server nu trece neobservat de mine, asa ca ce va fi deacum incolo va fi corect.
L2Admin
L2Admin
Admin

Posts : 59
Join date : 2007-12-02
Location : Arad

https://l2arad.rpg-board.net

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  breaker Mon 17 Dec 2007, 20:26

leo sincer dinainte stiam de logs...dupa cum tiam zis am avut si eu srv...dar nu am putut sa nu ajut pe cel care mia cerut...adica am ajutat toti playeri cum am putut...intreabal pe cutitaru,pe chaos,pe beliar inainte si pe toti ceilalti...si o sai ajut in conitnuare si fara gm Smile asa cum pot...cu itemele care le am..ai reusit cu dynasty?

breaker

Posts : 60
Join date : 2007-12-09

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  L2Admin Mon 17 Dec 2007, 20:28

cand am postat logu... am ajuns acas... de ieri seara plecat... tu ce crezi?
L2Admin
L2Admin
Admin

Posts : 59
Join date : 2007-12-02
Location : Arad

https://l2arad.rpg-board.net

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  breaker Mon 17 Dec 2007, 20:30

ok..acum inteleg...app am uitat sa zic cati multumesc si tie ca macar pt acea zi miai dat gm :)e adevarat ca am gersit recunosc din nou...si tot ce vreau sa te rog e sa ai crija de srv (iin special de cei care vor sa il pice-pink si cristi)ca o sugestie fa registration pe site si baga limita de stiu si eu 2 acc. pe zi de pe acelasi ip...asa nu vor putea sa isi faca alt cont daca iau ban Smile

breaker

Posts : 60
Join date : 2007-12-09

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  Fun Mon 17 Dec 2007, 23:02

umm leo, nu am zis ca daca imi dati ban.. prob e ca nu mai pot juca linistit, adica nu o sa am voie sa am ++ ca m`au ajutat gm`ii sau alte chestii... dar oricum, de pe intai va spun "bafta si noroc in continuare"..
Fun
Fun

Posts : 44
Join date : 2007-12-13
Age : 34
Location : Constanta

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  Fun Mon 17 Dec 2007, 23:03

L2Admin wrote:ma nustiu de ce ma simt ca la absolvirea clasei a 12-a Smile) .. cine a spus ca v-am dat ban, v-am sters doar charurile nu si conturile... ca nu mi se pare corect fata de ceilalti care joaca corect, puteti continua daca vreti , fara sa ne purtam pica pt ceea ce a fost, asta e , acum stiti ca tot ce misca pe server nu trece neobservat de mine, asa ca ce va fi deacum incolo va fi corect.

mie nu mi`ai dat, il am pe beliar martor, si daca ma vad fara arme sau iteme, ma supar, si va spun pa de pe acum, cu beliar am facut ieri la 12 1 noaptea dagg +17
Fun
Fun

Posts : 44
Join date : 2007-12-13
Age : 34
Location : Constanta

Back to top Go down

Multumesc Empty .........

Post  omunegru Tue 18 Dec 2007, 18:47

lool ce copii ratati pfff ma mergeti cu cercul in fata blocului lasati l2 Smile)

omunegru
Guest


Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  Michelle Thu 20 Dec 2007, 12:49

LASER FRATE !!!!!! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Michelle

Posts : 30
Join date : 2007-12-11

Back to top Go down

Multumesc Empty Re: Multumesc

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum