L2ARAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serveru trebuie complect schimbat

Go down

Serveru trebuie complect schimbat Empty Serveru trebuie complect schimbat

Post  arad Sat 23 Feb 2008, 11:17

Asa leo eu o sati dau sugesti pt srv si o sa fie cel mai bine.De 4 luni ii deschis srv si tot 10 players online dar eu stiu dc ii asa:
1)trebuie sa scoti toate penaltyurile de la clan si de la aliance ca asa ii naspa si nu mia joaca nime
2)la weight penalty trebe sa fie 0 asa ii omenesc si normal ca daca imi iau o armura am 60% la weight
3)la bufe is 2 randuri cel mia naspa pune no limit la bufe
4)si adena zone trebe sa ne dea mai mut bani macar 20kk pe mob
5)cu adminii is 3 si nici unu on chaos si returner ala nu o mia intrat de 4 luni ii naspa asa fara eventuri
6)eu is event manager daca vrei bag id meu:spawn_razvy
SPER SA FACI CE TIAm zis SI O SA FIE UN SRV BETON

arad

Posts : 2
Join date : 2008-02-23

Back to top Go down

Serveru trebuie complect schimbat Empty Re: Serveru trebuie complect schimbat

Post  arad Sat 23 Feb 2008, 11:47

si mai ceva daca vrei sa fie playeri multi fal srv 5000x si pune safe +20 si max +40 80% pe weapon si armura si jewels si o sa ai playeri
si ai zis ca faci instant lvl 79 la gremli .pai fal asa la gremli sa iti dea lvl 79
si sa ai de la inceput 100kk
cre4dema am jucat pe sute de srv de l2 si stiu
tuai facut 60% zici ca esti poe srv de 1x trebe sa fi atent ii srv 3000x nu 1x cu 60% trebe sa fi la curent cu toate cele din l2

UITE CE-TI ZIC FAL SRV ASA PT 2 SAPTAMANI CE TI-AM ZIS IO DE LA INCEPUT CU TOT CE TI-AM ZIC SI DACA NU O SA AI MAI MULTI PLAYERI EU MA LAS DE L2. FA-L TEROG SA VEZI SCHIMBARILE

arad

Posts : 2
Join date : 2008-02-23

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum